2021 Model Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC – Ultra Lüks SUV Teknik ve Özellikleri

2021 Model Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC – Ultra Lüks SUV Teknik ve Özellikleri

2021 Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC

Performans Bilgileri

Maybach GLS, cömert bir iç mekana ve iki ayrı yönetici arka koltuğu, bir orta kol dayama yeri ve mevcut katlanabilir masalara sahip 4 kişilik konfigürasyonu ile benzersiz bir düzenlemeye sahiptir. Maybach GLS’deki tüm koltuklar ısıtılır ve havalandırılır ve daha fazla konfor için masaj işlevselliği ile aktif çoklu kontur ayarı sunar. Müşteriler için 5 koltuklu bir konfigürasyon da mevcuttur.

Önde ve arkada ısıtmalı ve soğutmalı bardak tutucular ve kablosuz şarj, tavan döşemesinde genişletilmiş ortam aydınlatması, Nappa deri tavan kaplamasına genişleyen deri süslemeler ve gelişmiş rahatlama veya gençleştirme için kapsamlı bir ENERGIZING Comfort modları paketi ek düşünceli iç unsurları içerir. Air Balance kabin koku sistemi ayrıca Mercedes-Maybach için özel bir koku içerir: hafif ve çiçeksi beyaz osmanthus çiçeği, hafif deri ve baharatlı çay notalarıyla tamamlanır.

Mercedes-Maybach GLS, 7 inç MBUX tablet, ısıtmalı ve havalandırmalı arka koltuklar, 4 bölgeli Yönetici Klima Kontrolü, konfor koltuk başlıkları ve iç mekanı birbirinden ayıran ahşap bir raf gibi ek lükslerle arka koltuk yolcularının deneyimini daha da farklılaştırıyor. geniş bagaj bölmesi

Daha fazla ayrıcalık için Maybach GLS, iki renkli boya ve iki renkli Nappa Deri döşeme seçenekleri, yattan ilham alan akıcı hatlara sahip designo süslemeler ve 23 inç çok kollu dövme gibi Maybach’a özgü zarif özellikler de dahil olmak üzere kapsamlı özelleştirme seçenekleri ve donanımlar sunar. tekerlekler. GLS 600 4MATIC ayrıca soğutmalı bir bölme ve özel şampanya flütleri ve yerleşik tutucularla da donatılabilir.

Maybach GLS 600 4MATIC, EQ artışına sahip 4.0 litrelik çift turbolu bir motor ve 48 voltluk yerleşik bir elektrik sistemi ile donatılmış olan Maybach GLS 600 4MATIC, en zorlu standartları bile karşılamak için zahmetsiz ve verimli bir güce sahiptir. Bu sofistike motor, 550 hp ve 538 lb-ft tork üretir ve tam boyutlu SUV’yi sadece 4,8 saniyede sıfırdan 60 mil / saate fırlatabilir. Entegre marş jeneratörü ayrıca kısa süreler için 21 hp ve 184 lb-ft tork üretebilir. Akıllı E-ACTIVE BODY CONTROL süspansiyon, son derece yumuşak bir sürüş için çarpma ve çökmeleri proaktif olarak önlemek için öndeki yolu otomatik olarak tarayan bir kameraya sahiptir ve daha dinamik yol tutuşu için virajlara bile yaslanacaktır. Maybach’a özgü ek bir özellik, yönetici koltuklarında sürerken vücut yuvarlanmasının minimum olmasını sağlayarak arka yolcular için sürüş konforuna odaklanan Maybach DYNAMIC SELECT sürüş programıdır. İnce ayrıntılara tam bir dikkat gösteren bir başka konfor özelliği de erişim ve çıkış kolaylığıdır: kapılar açıldığında, süspansiyon daha fazla rahatlık için aracı biraz alçaltır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir