YIL Model 2021 Porsche Boxster 25 Years – Limited-Edition Sports Car Teknik ve Özellikleri
Arabalar, Porsche

Boxster 25 Yıl – Sınırlı Üretim Spor Araba

Performans Bilgileri

2021 Boxster 25 yıl. 718 Boxster GTS 4.0 modeline dayanan ve 2021 718 Boxster GTS 4.0 modeliyle paylaşılan 4 litrelik düz altı motordan güç alan, olağanüstü gaz kelebeği tepkisi, güç dağıtımı ve zengin bir egzoz sesi sunuyor. Altı ileri manuel şanzıman veya isteğe bağlı yedi ileri Porsche çift kavramalı şanzıman (PDK) ile sunulan yüksek devirli 394 hp doğal emişli motor, özellikle duygusal bir sürüş deneyimi yaratıyor. Özel üretim model, manuel şanzıman ile 182 mil / saat maksimum hızına ulaşır ve PDK şanzıman ve standart Sport Chrono paketi ile birlikte 3,8 saniyede sıfırdan 60 mil / saate kadar hızlanır.

Diğer standart özellikler arasında standart bir 718 Boxster ile karşılaştırıldığında sürüş yüksekliğini 0,39 inç düşüren Porsche Aktif Süspansiyon Yönetimi süspansiyonu (PASM) ve mekanik sınırlı kaymalı diferansiyelli Porsche Torque Vectoring (PTV) bulunur. Olağanüstü sürüş konforu ve çevik yol tutuşu bir arada. Standart bir 718 Boxster ile karşılaştırıldığında 0,78 inçlik bir sürüş yüksekliği azaltma özelliğine sahip PASM Spor Süspansiyon ve özellikle sportif kalibrasyon bir seçenek olarak mevcuttur.

Yeni Boxster 25 yılı şu anda sipariş verilebilir ve bu İlkbaharda 2021 model yılının bir parçası olarak ABD showroomlarına, teslimat, işleme ve taşıma için 1.350 $ hariç 98.600 $ ‘lık MSRP ile gelmesi bekleniyor.

Yeni özel modelin en çarpıcı özelliklerinden biri, öncü 1993 konseptindeki Silver Metallic rengiyle benzersiz bir kontrast sağlayan, bakır benzeri bir renk olan Neodyme kullanımıyla orijinal konsept otomobilin ipuçlarıdır.

Yıldönümü 718 modelinde, ön ve yan hava girişlerinin yanı sıra yazı ve özel olarak tasarlanmış iki renkli, beş kollu, 20 inç alaşım jantlar ve arkadaki özel “Boxster 25” ambleminde görünür. . Porsche, 25 yıllık GT Silver Metallic ile Boxster’ı sunuyor, ancak Jet Black Metallic ve Carrara White Metallic de mevcut. Özel Tasarım serisinden Porsche yazısı ile geliştirilmiş yakıt doldurma kapağında bir başka çarpıcı unsur bulunabilir. Kapak, Spor Egzoz sisteminin parlak egzoz boruları gibi alüminyum görünümde boyanmıştır ve ön cam çerçevesi siyah renktedir.

Tarihi orijinalin tarzına sadık kalan özel model, Bordo Kırmızısı deri iç mekanı kumaştan yapılmış kırmızı bir roadster üst ile birleştiriyor. Roadster’ın üst kısmında kabartmalı “Boxster 25” yazısı bulunur. Hem iç hem de üst kısım da Siyah renkte mevcuttur. Fırçalanmış Alüminyum bir iç paket, 14 yönde elektrikli olarak ayarlanabilen spor koltuklar, “Boxster 25” yazılı kapı eşikleri ve ısıtmalı GT çok işlevli spor deri direksiyon da özel sürüm modelde standart donanım olarak yer alıyor.

 

Modeline BAK  2022 Model KIA Carnival - Büyük bir SUV'un lüksüne sahip aile minibüsü Teknik ve Özellikleri

Bir Cevap Yazın

Favori Arabanıza Sahip Olmak İster Misiniz?

Yeni kategorilerde modern otomobillerin büyük bir listesine sahibiz.

%d blogcu bunu beğendi: