YIL Model 2022 Hyundai Tucson Production In Alabama Teknik ve Özellikleri
Arabalar, Hyundai

Performans Bilgileri

Hyundai Motor Manufacturing Alabama (HMMA), 22 Şubat Pazartesi günü yepyeni 2022 Tucson SUV’nin lansmanını kutladı. Tucson, Montgomery montaj hattında Sonata ve Elantra ve Santa Fe SUV’ye katıldı. Bu ekleme, Tucson’un Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk kez monte edildiği ve HMMA’nın aynı anda dört araç ürettiği ilk kez.

HMMA kısa süre önce Tucson’un HMMA’nın ürün karışımına eklenmesini desteklemek için bir fabrika genişletme projesini tamamladı. Tucson’un eklenmesi, HMMA’nın araç üretimini pazar talebine göre ayarlama ve sürekli değişen otomotiv pazarında rekabetçi kalma becerisini daha da artıracaktır.

Tucson’un eklenmesi, HMMA’da ve tedarikçi tabanı genelinde yüksek kaliteli işleri sürdürmeye devam edecek. Tucson, Hyundai’nin küresel olarak en çok satan modelidir ve ilerici tasarım, eko odaklı güç aktarma organları ve segment lideri teknolojiler vizyonunu temsil etmektedir. HMMA, Kanada ve Meksika dahil olmak üzere Kuzey Amerika pazarına Tucson’un içten yanmalı versiyonlarını tedarik edecek.

 

Modeline BAK  2021 Model Hyundai Tucson N Line - Teknik ve Özellikleri

Bir Cevap Yazın

Favori Arabanıza Sahip Olmak İster Misiniz?

Yeni kategorilerde modern otomobillerin büyük bir listesine sahibiz.

%d blogcu bunu beğendi: