2021 Model Jeep Gladiator Overland – Teknik ve Özellikleri

2021 Jeep Gladiator Overland – Yetenekli Off-Road Pickup

Performans Bilgileri

 

Avrupa’da, Gladyatör, Sport ve Overland donanım seviyelerinde ve lansman aşamasında sunulan özel Launch Edition’da mevcuttur. Nisan ayından itibaren, 80. Yıl Dönümü özel üretim modeli, Gladyatör’ün Avrupa serisini tamamlayacak.

Renk paleti dokuz dış seçenek içerir: Siyah, Havai Fişek Kırmızısı, Kütük Gümüş Metalik Şeffaf Kaplama, Parlak Beyaz, Granit Kristal Metalik Şeffaf Kaplama, Hidro Mavi, Sting Gri, Snazzberry ve Sarge Green, yumuşak bir üst veya siyah ile birlikte veya gövde renginde hardtop. Sport trim 17 inç jantlarla gelirken, Overland, Launch Edition ve 80th Anniversary 18 inç jantlar üzerinde sürüş yapıyor.

Son olarak, yeni Jeep Gladiator, Jeep sahiplerine bakım ve yol yardımı dahil olmak üzere özel hizmetler sunan yeni sadakat ve müşteri hizmetleri programı olan Jeep Wave’in avantajlarına erişim sağlıyor. Jeep sahiplerinin geleneksel selamlamasından ilham alan bir logo ile işaretlenmiştir – kaldırılmış bir el sallama veya direksiyondan yukarı doğru uzanan iki veya dört parmak. Bu dostluk jesti, Jeep tarihinin bir parçasıdır ve tüm “Jeepers” bu geleneği sürdürmekten memnuniyet duyar. Jeep Wave’in başlıca faydaları şunlardır: ‘KOLAY BAKIM’ iki yıllık bakım programı sayesinde ilk iki planlı araç hizmeti (satın alma tarihinden itibaren 24 ay içinde), 7/24 yol yardımı hizmeti, tarafından sağlanan Öncelikli Müşteri Hizmeti adanmış, çok dilli bir Jeep Çağrı Merkezi ve marka etkinlikleri ve ortaklıklarına ayrıcalıklı giriş.

Mirastan esinlenilmiş orta konsol, yatay gösterge paneli tasarımını tamamlayan ve her döşeme için farklı bir kaplamaya sahip olan temiz, oyulmuş bir forma sahiptir. Daha spesifik olarak, iç kısımda siyah veya eski ten rengi kumaş koltukların yanı sıra vurgu dikişli ve bel destekli isteğe bağlı siyah veya koyu renkli eyer deri koltuklar bulunur. İç konforu artırmak için, ısıtmalı ön sıra ve direksiyon simidi istek üzerine sunulur. İkinci sıra, kabin arkasındaki depoya erişmek ve daha büyük eşyalar için bir yükleme zemini sağlamak için düz bir şekilde katlanabilir.

Ayrıca, ikinci sıranın altındaki saklama bölmesinde, açık havada sürerken Gladyatör’ün üst kısımlarının, kapılarının ve katlanabilir ön camının vidalarını ve cıvatalarını stoklamak için tasarlanmış ve Jeep pikabındaki her şeyin nasıl kolay ve pratik olacak şekilde tasarlandığının altını çizen işlevsel bir düzenleyici vardır. kullanım

Gladiator’ın kabini, 7 veya 8,4 inç dokunmatik ekrana sahip dördüncü nesil bir Uconnect ™ sistemine ve sürücünün daha kolay için 100’den fazla şekilde bilgileri yapılandırmasına olanak tanıyan 7 inç ince film transistörlü (TFT) ekranlı gösterge paneline sahiptir. sürüş sırasında erişim.

Jeep Gladiator, çok yönlü işlevselliği ve kullanıcı dostu özellikleri ile dikkat çekiyor. Launch Edition ile standart olarak gelen öne bakan bir kamera (Sport ve Overland trim seviyelerinde isteğe bağlı), hem arazi yollarında hem de şehirdeki günlük işe gidip gelirken öndeki engellerin kolayca görülmesini sağlar. Öne bakan kamera, Gladyatör’ün yedi yuvalı ızgarasının orta yuvasının arkasına oturur ve Uconnect ekran aracılığıyla çalıştırılabilir. Bir Jeep modeline ilk kez takılan ön kamera, Gladyatör’ün sunduğu işlevsellik ve güvenliği sadece arazide değil, aynı zamanda günlük yolculuklarda da artırıyor. Aynı zamanda kendi kendini temizleme işlevi de vardır.

Standart donanım, arka subwoofer ve isteğe bağlı, taşınabilir Bluetooth kablosuz hoparlöre sahip 552W, 12 kanallı bir amplifikatör içeren 9 hoparlörlü bir Premium Alpine Ses Sistemi sunar. Arka koltukların arkasında bulunan kablosuz hoparlör, Gladyatör sürülürken yeniden şarj edilebiliyor ve toza dayanıklı bir dış cepheye sahip. Ayrıca 90 cm’ye kadar olan derinliklerde 30 dakikaya kadar su geçirmezdir. Ayrıca başka bir Jeep Gladiator’ın hoparlörüyle eşleştirilebilir ve USB bağlantı noktasına bağlandığında diğer cihazları şarj edebilir. Sınıfında benzersiz bir özellik olan kablosuz hoparlör, seyahatleri sahilde, şehirde veya aşırı arazi yollarında biterse de, müşterilerin gidecekleri yere vardıklarında müziklerini yanlarında götürmelerine olanak tanır.

Yeni Gladyatör, 72km / saate kadar hızlarda 2WD ve 4WD Yüksek menzil arasında geçişe izin veren anında geçiş teknolojisine sahiptir. Normal sürüş koşullarında, Selec-Trac iki tekerlekten çekişli (2WD) çalışır ve motor torkunun yüzde 100’ünü arka aksa aktarır.