Mansory Rolls-Royce Cullinan – Hyper Luxury SUV Teknik ve Özellikleri

Mansory Rolls-Royce Cullinan – Hyper Luxury SUV

Performans Bilgileri

Bir bakışta Cullinan:

– Şu anda İngiliz Kraliyet Mücevherleri’nde bulunan, şimdiye kadar keşfedilmiş en büyük elmasın adını almıştır.
– Otantik, lüks arazi yolculuğu fikrini ilk kez gerçeğe dönüştüren, her türlü araziye uygun yüksek gövdeli bir otomobil. Lüks seyahat artık Zahmetsiz, Her Yerde.
– Çağdaş ve işlevsel tasarım, Cullinan’ın giderek daha yumuşak SUV tasarımları karşısında ikonik bir statü kazanmasını sağlıyor.
– SUV sektöründeki ilk “üç kutulu” araba. Cullinan’ın arka bölme duvarı, bagaj bölmesinden ayrılmış yolcular için ayrı bir ortam yaratır.
– Rolls-Royce’un en pratik olanı. Cullinan, bugün mevcut olan en çok yönlü, aile odaklı, sürmesi eğlenceli süper lüks SUV.
– Tamamen yeni alüminyum ‘Luxury of Luxury’ üzerine oturan ikinci yeni Rolls-Royce olan Cullinan, dünyadaki teknolojik açıdan en gelişmiş ve tek amaca yönelik lüks SUV.
– Dünyanın her yerinde yok edilmek üzere test edilen Cullinan, Rolls-Royce yol davranışından ödün vermeden arazi keyfi için “Sihirli Halı Gezintisi” nin gelişimini gören inanılmaz derecede yetenekli bir arazi aracıdır.
– Cullinan, Viewing Suite ve Recreation Module dahil olmak üzere sahiplerinin birçok farklı yaşam tarzı için özel olarak geliştirilmiş bir ısmarlama özellikler paketi sunar.
– 6.75 litrelik çift turbo V12 Rolls-Royce motor

 

 

Lamborghini Urus Mansory Venatus – Detaylı İç ve Dış Cephe Teknik ve Özellikleri

Lamborghini Urus Mansory Venatus

Performans Bilgileri

Lamborghini Urus Mansory Venatus – Egzoz Sesi, İç ve Dış Tasarım.

Urus, 6.000 rpm’de 650 hp (478 kW), maksimum 6.800 rpm ve zaten 2.250 rpm’de 850 Nm maksimum tork sağlayan 4.0 litrelik bir V8 çift turbo motora sahiptir. 162,7 hp / l ile Urus, sınıfındaki en yüksek özgül güç çıkışlarından birini ve 3,38 kg / hp ile en iyi ağırlık / güç oranını iddia ediyor.

Urus, 0-100 km / s’den 3.6 saniyede, 0-200 km / s’den 12,8 saniyede hızlanıyor ve 305 km / s’lik azami hız ile mevcut en hızlı SUV.