2021 Model Nissan NV300 Combi – Teknik ve Özellikleri

2021 Nissan NV300 Combi – Mükemmel Aile Orta Boy Van

Performans Bilgileri

Sürücü konforunu artırmak için NV300 kabini tamamen yenilendi. İç koltuklar, optimum çok yönlülük için katlanabilir ve çıkarılabilir bir yolcu koltuğu ve katlanabilir koltuklarla 5, 6, 8 ve 9 koltuk için yapılandırılabilir. Saten krom düğmelere ve koyu karbon renk düzenine sahip yepyeni bir gösterge paneli, birinci sınıf bir görünüme sahip bir binek otomobilin iç stilini yansıtırken, 88 litreden fazla geliştirilmiş saklama hacmi (54 litrelik yolcu altı koltuk saklama bölmesi dahil) ), yeni NV300’e piyasadaki en iyi depolama kapasitelerinden birini verir.

Dış cephede, yeni NV300, geçen yıl NV400’de tanıtılan Nissan’ın Hafif Ticari Araç serisine özgü bir tasarım öğesi olan yeni ara kilit ızgarası sayesinde sağlam ve dinamik bir görünümle öne çıkıyor. Diğer dış iyileştirmeler arasında yeni LED farlar ve Nissan’a özgü gündüz yanan lamba imzası ile geliştirilmiş yeni bir dış ön yüz yer alıyor. NV300’ün yükseltilmiş görünümüne katkıda bulunan bir başka yükseltme, isteğe bağlı 17 inç alaşım jantlardır.

Genel olarak, yeni NV300 güç, kararlılık ve sağlamlık dengesi sayesinde Nissan’ın çeviklik ve güvenilirlik imajını yansıtıyor.

NV300, daha keskin ve güçlü görünümüne ek olarak, gelişmiş güvenlik ve konfor için yeni gelişmiş sürüş destek sistemlerinden (ADAS) yararlanarak ailelerin ve işletme sahiplerinin gönül rahatlığıyla araç kullanmalarına yardımcı olur. Yeni NV300, kademelere bağlı olarak artık Kör Nokta Uyarısı, Şeritten Ayrılma Uyarısı, Trafik İşareti Tanıma, Uyarlanabilir Hız Kontrolü ve Mesafe Uyarısı gibi güvenlik özellikleri içeriyor. Araç ayrıca iki yeni geliştirilmiş yolcu ön hava yastığına sahiptir.

Ayrıca belirli sınıflarda, yeni NV300, uzun yolculukları daha kolay ve daha keyifli hale getirmek için ek işlevsellik ve konfor seviyeleri getiren yerleşik bağlantı sunar.

Yüksek performanslı multimedya çözümleri, çoklu dokunmatik 8 inç NissanConnect ekran tarafından desteklenmektedir. NissanConnect, akıllı telefon (Android Auto ve Apple CarPlay) aracılığıyla kesintisiz bağlantıyla sürücülere ve yolculara parmaklarının ucunda bilgi-eğlence ve navigasyon sağlıyor.

Yeni NV300, 2.0L dCi 110hp (MT), 150hp (MT & AT) ve 170hp (AT) ile üç motor çıkışının sunulması sayesinde daha da fazla güç ekler. Tüm konfigürasyonlar Avrupa’nın en son Euro 6D Full emisyon standartlarını karşılar. Yeni model ayrıca 110’dan 170hp’ye kadar daha fazla güç ve 380 Nm’ye kadar artırılmış tork sağlayan değişken geometrili bir turboşarj özelliğine sahip.