YIL Model Lamborghini Huracan EVO GT – Limited Edition Sports Car with a Race Engine Teknik ve Özellikleri

Lamborghini Huracan EVO GT – Yarış Motorlu Sınırlı Üretim Spor Araba

Lamborghini Huracan EVO GT

 

Huracán EVO GT Kutlaması, art arda iki sezon boyunca 24 Hours of Daytona ve 12 Hours of Sebring’de zafer kazanan Huracan GT3 EVO’ya bir saygı duruşu niteliğindedir. Tasarım, Paul Miller Racing ile birlikte Lamborghini’ye Verde Egeria yeşili ve Arancio Aten turuncu kombinasyonu ile karakterize edilen dört zafer kazandıran GRT Grasser Racing Team’in görünümünü çağrıştırıyor. Lamborghini Ad Personam tarafından Centro Stile ile işbirliği içinde üç gövde rengi yaratıldı ve bu renkler toplam dokuz kombinasyon için tasarım için başka üç renkle birleştirilebiliyor.

Otomobilin yarış görünümü, yarış otomobillerinin plakalarından ilham alan “11” sayısını çerçeveleyen kapılar ve ön kaputtaki altıgenler ve renkli fren kaliperleri ile kombine edilebilen 20” tek somunlu jantlar tarafından vurgulanıyor. …

Talep üzerine gövde, İtalya ve ABD tarafından çatıya uygulanan ve çerçevelenen Lamborghini Squadra Corse kalkanı ile kişiselleştirilebiliyor. bayraklar ve arka çamurluğa yerleştirilmiş defne çelenkleri. Ayrıca yan elemanlar “Daytona 24” ve “Sebring 12” tanıtım levhaları ile süslenmiştir; sürücü tarafı B Sütunu, “1 of 36” yazılı bir karbon fiber plakaya sahiptir.

İç tasarımda başka özel ayrıntılar da bulunuyor: Tasarımla aynı renkte kontrast dikişlere sahip Alcantara döşeme; ve yeni yarış koltukları arasında yer alan kalkan, bayraklar ve defne ile altıgen plaka, Huracan EVO GT Celebration’da görücüye çıkıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir