Mansory Rolls-Royce Cullinan – Detaylı İç ve Dış Cephe Teknik ve Özellikleri

Mansory Rolls-Royce Cullinan – Detaylı İç ve Dış Cephe Teknik ve Özellikleri

Mansory Rolls-Royce Cullinan

Bir bakışta Cullinan:

– Şu anda İngiliz Kraliyet Mücevherleri’nde bulunan, şimdiye kadar keşfedilmiş en büyük elmasın adı.
– Otantik, lüks arazi yolculuğu fikrini ilk kez gerçeğe dönüştüren, her türlü araziye uygun yüksek gövdeli bir otomobil. Lüks seyahat artık Zahmetsiz, Her Yerde.
– Çağdaş ve işlevsel tasarım, Cullinan’ın giderek daha yumuşak SUV tasarımları karşısında ikonik bir statü kazanmasını sağlıyor.
– SUV sektöründeki ilk “üç kutulu” otomobil. Cullinan’ın arka bölme duvarı, bagaj bölmesinden ayrılmış yolcular için ayrı bir ortam yaratır.
– Rolls-Royce’un en pratik olanı. Cullinan, bugün mevcut olan en çok yönlü, aile odaklı, sürmesi eğlenceli süper lüks SUV.
– Tamamen yeni alüminyum “Luxury of Luxury” üzerine oturan ikinci yeni Rolls-Royce olan Cullinan, dünyadaki teknolojik açıdan en gelişmiş ve tek amaca yönelik lüks SUV.
– Dünyanın her yerinde yok edilmek üzere test edilen Cullinan, Rolls-Royce yol davranışlarından ödün vermeden arazi keyfi için “Sihirli Halı Gezintisi” nin gelişimini gören inanılmaz derecede yetenekli bir arazi aracıdır.
– Cullinan, Viewing Suite ve Recreation Module dahil olmak üzere sahiplerinin birçok farklı yaşam tarzı için özel olarak geliştirilmiş bir ısmarlama özellikler paketi sunar.
– 6.75 litre çift turbo V12 Rolls-Royce motor

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir