YIL Model Mercedes Sprinter Travel 75 – Perfect Passenger Minibus Teknik ve Özellikleri
Arabalar, Mercedes

Sprinter -Mükemmel Yolcu Minibüsü

Performans Bilgileri

Sprinter temelli Mercedes ‑ Benz minibüsleri, izin verilen toplam ağırlığı 3,5 tonun üzerindeki minibüsler söz konusu olduğunda Avrupa’da lider bir rol oynamaktadır. Daimler Otobüslerinin geniş otobüs yelpazesini tamamlıyorlar, bu nedenle artık tüm uygulama alanları için eksiksiz bir ürün yelpazesi içeriyor. Teklif dört model serisinden oluşur: özel Sprinter City, şehir içi ve banliyö düzenli servislerini kapsar, esnek Sprinter Transfer şehirler arası rotaları, okul otobüsü servislerini, gezileri ve servis servislerini, Sprinter Mobility, yolcuların ulaşımını temsil eder. kısıtlı hareketlilik ve Sprinter Seyahat turizmi. Busworld fuarında Sprinter Travel 75 dünya prömiyerini kutluyor; 8,5 m uzunluğundaki minibüs, turist taşımacılığının ayrıcalıklı yüzü.

Sprinter Travel 75’in platformu, Mercedes ‑ Benz Sprinter’in şasisidir, ancak yalnızca B sütununa kadar. B direğinin arkası, kendi kendini destekleyen entegre bir minibüs iskeletidir. Bu, Sprinter Panel Van temelli minibüslere göre yolcu bölmesinde yaklaşık on santimetre daha fazla iç genişlik dahil olmak üzere avantajlar sunar. Bu, 2 + 1 konfigürasyonunda özellikle konforlu Mercedes ‑ Benz büyük otobüs koltukları için montaj alanı yaratır.

Yeni şehir Sprinter Travel 75, 5100 mm’lik otonom dingil mesafesi ile karakterizedir. İzin verilen brüt ağırlık 6,5 tondur ve konforu artıran donanımlar, yolcular ve bagaj için yeterli rezerv sunar. İzin verilen yüksek toplam ağırlığın temeli, Mercedes ‑ Benz minibüsleri için özel olarak geliştirilmiş havalı süspansiyonlu yüksek yüklü arka akstır.

Sprinter Travel 75’in otonom ve abartılı şekilli gövdesi, Sprinter formunu alır. Panoramik ön camı da yukarı doğru çekilerek bir touring koçu izleniminin altını çiziyor. Kabin ve gövde tek bir ünite oluşturmak üzere birbiriyle birleşir. Gövdedeki cam, ön tarafta belirgin bir şekilde ok şeklindedir, arka tarafta ise cam desteği arka aksın arkasına tırmanır. Bu, benzersiz bir yan çizgi oluşturur. Yan panoramik çift cam siyah camdır. Arkada bir tur otobüsü kuyruk ucu Sprinter Travel 75’i tamamlıyor. Minibüsün tasarımı yasal olarak korunuyor. Bagaj bölmesi kapağının arkasında 2,0 m³’lük bir eşya saklama yeri vardır. Solda ve sağda, ilgili kapasiteleri 0,3 m³ olan yan istif alanları ile tamamlanır. Geri vites lambaları, aile benzerliğini vurgulayan ve yedek parçaların tedarikini basitleştiren EvoBus serisinden gelir. Mükemmel uyumu ve pürüzsüz yüzeyleri ile FRP’deki dış paneller, Sprinter Travel 75’in sahip olduğu yüksek kalite düzeyinin izlenimini verir.

Yolcular, Sprinter Travel 75’in yolcu bölmesine, ön aksın arkasındaki elektrikle çalıştırılan geniş bir dışa açılır kapıdan girerler. Yolcu bölmesi etkileyici bir otobüs tavanına sahiptir. Yan hava kanallarına ve LED ışık raylarına sahip entegre bagaj rafları vardır.

Ortam aydınlatması içerirler. Ayarlanabilir hava çıkış deliklerine ve LED okuma lambalarına sahip servis setleri de ekipmanın bir parçasıdır.

Standart koltuklar, solda seyahat yönüne bakan altı çift koltuk ve sağda 18 yolcu koltuğuna karşılık gelen seyahat yönünde altı ayrı koltuktan oluşur. İstek üzerine 21 yolcu koltuğu ve bir ön yolcu koltuğu mevcuttur. En kaliteli 450 mm genişliğindeki TravelStarXtra (TSX) koltuklar, en çok satan Mercedes ‑ Benz Tourismo touring koçundan oldukça aşinadır ve çok sayıda çeşidi mevcuttur. Sprinter Travel 75’teki yüksek seviyeli seyahat konforunun bir başka özelliği de sofistike ısıtma ve iklim kontrolüdür: sirkülasyonlu sıcak su konvektörleri, sabit ısıtıcı işlevine sahip bir sıcak su yardımcı ısıtıcısı gibi yolcu bölmesini ısıtır. Ayrıca standart olarak 7 kW güce sahip sürücü klima sistemi ve temiz hava ve hava devridaim modunda 11 kW çıkışlı yolcu bölmesi kliması da standarttır. Minibüs, talep üzerine sağdaki ilk koltuk sırasının önünde bir buzdolabı bulundurduğu için ferahlık sağlanmaktadır.

 

 

Modeline BAK  Lamborghini Urus Mansory Venatus - Detaylı İç ve Dış Cephe Teknik ve Özellikleri

Bir Cevap Yazın

Favori Arabanıza Sahip Olmak İster Misiniz?

Yeni kategorilerde modern otomobillerin büyük bir listesine sahibiz.

%d blogcu bunu beğendi: